Главная

Болонский процесс. Автоматизация учебного процесса - Офис методиста

Лекции Платіжні системи ближнього зарубіжжя Столбовський А. О.
описание | темы | ключевые слова 

Опис найбільш розповсюджених платіжних систем:

ТЕЛЕБАНК

Система Телебанк є спільною розробкою Гута Банку і компанії "Степ Ап". Використовуючи Систему Телебанк, клієнти можуть цілодобово купувати і продавати валюту, робити переклади в карбованцях і валюті, оперативно оплачувати комунальні послуги, міжміські і міжнародні переговори, стільникову і пейджинговий зв'язок, доступ в Інтернет і багато чого іншого. Щоб скористатися таким різноманітним і комплексним сервісом не обов'язково відвідувати банк. Обслуговування здійснюється по телефону , через Інтернет або WAP-телефон. Інтерактивний сервіс гармонійно сполучиться з обслуговуванням в офісах банку до послуг клієнтів телефонна операторська служба і мережа додаткових офісів Банку.

Кожному клієнту Системи Телебанк при оформленні безкоштовно випускається одна пластикова карта Vіsa Electron.

Обслуговування в Системі Телебанк доступно:

 через інтерактивну телефонну службу з кнопкового телефонного апарата , що підтримує переключення в тоновий режим.

 через інтерактивну телефонну службу з мобільного телефону

 через WAP з мобільного телефону, що підтримує WAP-протокол (версії 1.1)

 через оператора телеобслуговування

Гута Банк пропонує компаніям, що займаються електронною комерцією в мережі Інтернет через інтернет-магазини, організацію прийому платежів від населення в оплату товарів і послуг через Систему Телебанк і по платіжних картах VІSA і Evrocard/MasterCard за допомогою власного платіжного шлюзу (PG-Payment Gateway). Для проведення платежу в інтернет-магазині через Систему Телебанк покупець повинний мати рахунок у зазначеній системі, з якого будуть списані гроші. Для проведення платежу в інтернет-магазині за допомогою платіжних карт VІSA і Evrocard/MasterCard за допомогою платіжного шлюзу Гута Банку (PG-Payment Gateway) покупцю досить мати платіжну карту з нанесеним на неї кодом CVC2/CVV2.

Інтернет-магазин (продавець) - зареєстроване у встановленому порядку юридична особа - розміщає на своєму сайте наступні посилання : на Систему Телебанк або платіжний шлюз (PG-Payment Gateway) і відповідні платіжні інструкції для покупців.

Покупець - клієнт Системи Телебанк або покупець-власник платіжної карти після оформлення замовлення вибирає спосіб оплати і переадресовується на сайт Системи Телебанк або на сайт платіжного шлюзу Гута Банку.

Элит

Торговельна система "Элит", засіб для створення систем електронної комерції BUSІNESS-TO-BUSІNESS і BUSІNESS-TO-CUSTOMER, призначена для реалізації професійних полнофункциональных електронних магазиновю Для корпоративних клієнтів пропонуються комплексні Інтернет-системи, що обслуговують весь ланцюжок просування товарів і послуг - від пошуку постачальників до оплати готової продукції. "Элит" - комплексне рішення , засноване на передових технологіях і розраховане на наступний системи.

За допомогою "Элит" можна створити:

 електронний магазин із продажу товарів і послуг будь-яких видів ("один продавець - багато покупців")

 електронну систему закупівель одного підприємства ("один покупець - багато продавців") .

 єдину торговельну Інтернет-площадку, що забезпечує весь процес маркетингу, торгівлі і висновки угод для підприємств галузевих і регіональних груп ("багато покупців - багато продавців")

Системою можуть бути реалізовані такі види діяльності, як юридичні консультації, продаж інформаційних ресурсів, платне користування бібліотеками і базами даних.

Торговельна система Элит містить у собі такі підсистеми:

Платіжна система "Еліт-карт"

Платіжна система "Еліт-карт"-интернет-эквайринговая система, призначена для оплати товарів/ послуг електронних магазинів по пластикових картах (Vіsa, Master Card/EuroCard, Unіon Card) через мережу Інтернет.

Система дозволяє робити онлайновую оплату:

 покупок в електронному магазині .

 доступу до Інтернет-бібліотек і баз даних .

 послуг Інтернет-провайдерів .

 телефонних рахунків .

При інтеграції з електронним магазином покупці зможуть оплачувати товари, що здобуваються , і послуги пластиковими картами в режимі онлайн, а продавці - чітко відслідковувати надходження платежів.

Система може використовуватися як самостійно, так і в складі систем електронної комерції (наприклад, з торговельною системою "Элит").

Платіжна система "Абонент-Банк"

Система вилученого керування банківським рахунком через Інтернет типу "клієнт-банк" - зручний і оперативний засіб платежів для зайнятих і сучасних людей! Користувач цієї системи за допомогою комп'ютера, підключеного до Інтернет, може проводити будь-як операції зі своїм банківським рахунком, не виходячи зі свого офісу:

 карбованцеві і валютні платежі .

 покупка/продаж валюти .

 одержання виписок .

Користувачі "Абонента-Банк" можуть оплачувати рахунка , виставлені в паперовому виді , покупки, зроблені в електронних магазинах, а також переглядати стан своїх рахунків, відслідковувати надходження засобів . При інтеграції з іншими Інтернет-системами можливе страхування угод , хеджирование валютних ризиків, а також проведення фінансових операцій на фондових ринках і електронних біржах.

Корпоративний web-вузол.

Для підприємств і організацій, що бажають відкрити своє представництво в Інтернет, компанія "Айти" робить розробку, установку і підтримку комплексних web-вузлів електронної комерції. Корпоративний web-вузол - це програмно-апаратний комплекс, на якому розміщаються будь-які мережні ресурси і додатки.

На базі корпоративного web-вузла можуть бути реалізовані системи електронної комерції будь-якої складності, від простого web-сайта до електронної біржі, що поєднує корпоративні групи з метою проведення торгів on-lіne.

Вся інформація про підприємства й організації, що впроваджує системи електронної комерції і предоставляющих цю інформацію розроблювачу системи, є строго конфіденційної , і не може бути використана проти їхніх інтересів і без їхньої згоди.

При впровадженні систем електронної комерції на підприємстві розроблювач проводить дослідження проблеми замовника, консалтинг і постановку задачі . При цьому розроблювач неминуче одержує інформацію про компанії, її структурі, специфіці її галузі, характері її діяльності. Це необхідно для кращого розуміння проблеми замовника і пропозиції найкращого рішення . У будь-якому випадку ця інформація послужить тільки на благо проекту і не буде розголошена.


Вся інформація про підприємства й організації, що впроваджує системи електронної комерції і предоставляющих цю інформацію розроблювачу системи, є строго конфіденційної , і не може бути використана проти їхніх інтересів і без їхньої згоди.

При впровадженні систем електронної комерції на підприємстві розроблювач проводить дослідження проблеми замовника, консалтинг і постановку задачі . При цьому розроблювач неминуче одержує інформацію про компанії, її структурі, специфіці її галузі, характері її діяльності. Це необхідно для кращого розуміння проблеми замовника і пропозиції найкращого рішення . У будь-якому випадку ця інформація послужить тільки на благо проекту і не буде розголошена.


На правах рекламы: