Главная

Болонский процесс. Автоматизация учебного процесса - Офис методиста

Сопутствующие документы  ЛИСТ "Про початок роботи торгових площадок для здійснення операцій з іноземною валютою на УМВБ (біржова електронна система торгівлі "БЕСТ") та на КМВБ (торгова електронна система "ТЕС"). " НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
описание | темы | ключевые слова 

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.04.99 р. N 13-311/1010-4002

Департамент валютного
регулювання
Комерційним банкам
Асоціації комерційних банків
Українській міжбанківській
валютній біржі
Кримській міжбанківській
валютній біржі


Виходячи з необхідності подальшої лібералізації та розширення валютного ринку України, впровадження сучасних механізмів проведення торгів іноземною валютою, зниження ризиків невиконання укладених угод з купівлі-продажу іноземної валюти, створення можливостей для середніх та малих банків здійснювати купівлю-продаж невеликих сум в іноземній валюті, Національний банк повідомляє про початок роботи торгових площадок для здійснення операцій з іноземною валютою на УМВБ (біржова електронна система торгівлі "БЕСТ") та на КМВБ (торгова електронна система "ТЕС").

Уповноважені комерційні банки можуть на власний розсуд (або за бажанням клієнтів) вибирати відповідний сегмент валютного ринку України для проведення операцій з купівлі-продажу іноземної валюти.

На здійснення операцій на КМВБ та УМВБ поширюються всі вимоги, встановлені відповідними нормативними документами Національного банку, зокрема Правилами здійснення операцій на міжбанківському валютному ринку України, затвердженими постановою Правління НБУ від 18.03.99 N 127.

Угоди, укладені на КМВБ та УМВБ підлягають обов'язковому включенню в щоденну статистичну форму 520 згідно з телеграмою Національного банку від 19.04.99 N 13-411/881-3514.Перший заступник
Голови Правління

В. О. Бондар


На правах рекламы: