Главная

Болонский процесс. Автоматизация учебного процесса - Офис методиста

Нормативные документы Украины ЗАКОН УКРАЇНИ "Про звільнення від обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України "
описание | темы | ключевые слова 

 

ЗАКОН УКРАЇНИ

 

Про звільнення від обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України

1. Установити, що у разі вивезення (пересилання в несупроводжуваному багажі), а також пересилання в міжнародних поштових відправленнях громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства (далі - громадяни) за митний кордон України товарів та інших предметів, придбаних в Україні, в кількості, що не перевищує товарну партію (визначається Кабінетом Міністрів України), мито та митні збори не сплачуються.

2. Установити, що положення цього Закону застосовуються виключно до правовідносин, які виникають при вивезенні (пересиланні) громадянами товарів та інших предметів за митний кордон України (крім товарів та інших предметів, вивезення яких обмежено відповідно до чинного законодавства).

У разі вивезення громадянами за межі митної території України товарів та інших предметів товарною партією митне оформлення здійснюється в порядку, встановленому для суб'єктів підприємницької діяльності.

3. Заборонити громадянам вивезення за межі митної території України:

а) предметів, на які встановлюються державні дотації, крім предметів особистого користування;

б) предметів (або їх частин) промислового призначення (обладнання, комплектуючі, матеріали тощо), що застосовуються у виробничій сфері, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України;

в) дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та виробів з них, культурних цінностей з метою їх відчуження.

4. У разі якщо міжнародними договорами України встановлено інші правила, ніж ті, що визначені в цьому Законі, то застосовуються правила міжнародного договору.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м. Київ

5 травня 1996 року

N 163/96-ВР

 

 

 

 


На правах рекламы: